KONST / Litografier / Färglitografi 12487137
nr 1248 7137
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Prinsessan Bodrol Bodour ". Signerad, numrerad 263/290. Motivet: 60x78 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:39:12
12/4 19:59:54
700 kr
15/4 16:17:33